Батько викраденого під Києвом хлопчика розповів про мотиви

Фото: ТСН У поліції кажуть, що дитині ніщо не загрожує

Батько дитини планує оскаржити рішення суду, згідно з яким йому дозволено відвідувати дитину тільки в присутності матері.

 

Батько, який викрав дитину у колишньої дружини в Броварському районі під Києвом, розповів про мотиви свого вчинку. Він же запевнив, що з хлопчиком все гаразд. Про це в понеділок, 13 вересня, повідомляє ТСН.

 

«Я не гей, не педофіл, не абьюзер, не насильник, не мародер, не хуліган, не психопат, не Волан-де-Морт тощо, не знаю, які актуальні звинувачення на поточний момент існують», — так прокоментував чоловік звинувачення своєї колишньої дружини у викраденні дитини.

 

Євген розповів, що «викрав» хлопчика тільки через необхідність пройти тому обстеження і лікування через затримку розвитку.

 

«У мене вища медична освіта за фахом педіатрія», — зазначив чоловік.

 

Він розповів, що під час зустрічі з сином зауважив, що той має деякі проблеми зі здоров’ям.

 

«Так, батьки, і особливо батьки-лікарі, можуть впоратися з більшою частиною ГРВІ, але тут під питанням була госпіталізація. Відразу ж я записав дитину до лікаря, але не зміг умовити Юлю з’їздити разом. Далі діяв за ситуацією і ми змогли вчора потрапити до компетентного фахівця», — зазначив Євген.

 

Батько дитини говорить, що лікар підтвердив серйозність його побоювань і «неефективність прийнятих мамою заходів».

 

«Зараз я його лікую за вчорашніми рекомендаціями, і вже є позитивний ефект. В разі можливого погіршення стану — будемо госпіталізувати, як нам вчора сказали. Діма нагодований, чистий, спокійний, відпочиває і грається», — сказав Євген.

 

Євген каже, що планує оскаржити рішення суду, згідно з яким йому дозволено відвідувати дитину тільки в присутності матері.

 

У поліції повідомили, що зараз загрози життю і здоров’ю дитини немає.

 

Нагадаємо, поліція Київської області розшукувала малолітнього хлопчика, якого напередодні його батько викрав у матері в Броварському районі та втік.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*