ДФС обшукує інформаційно-обчислювальний центр Києва

Фото: facebook.com/SFSofUkraine Підприємство підозрюють у сприянні в ухиленні від сплати податків

Фіскальна служба прийшла з обшуками в столичне комунальне підприємство через сприяння в ухиленні від сплати податків.

Співробітники Державної фіскальної служби в середу, 2 червня, проводять обшуки на комунальному підприємстві Головний інформаційно-обчислювальний центр Києві у справі про сприяння в ухиленні від сплати податків. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Згідно з матеріалами слідства, приватна компанія — в період 2019-2020 років надавала телекомунікаційні послуги КП ГІОЦ. При цьому вказане підприємство, використовуючи бюджетні кошти в сумі понад 10 млн гривень, замовляло зазначені послуги у підприємства з ймовірними ознаками фіктивності.

Співробітники ДФС проводять слідчі дії для вилучення фінансових документів і фіксації відомостей про обставини скоєння кримінальних злочинів.

Засновником КП ГІОЦ є КМДА, майно на праві власності належить Київській міськраді. Основний вид діяльності: обробка даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.

Нагадаємо, раніше глава ДФС Вадим Мельник розповів про підсумки масових обшуків в столиці. Зараз розслідують дев’ять справ за фактами ухилення від сплати податків, зловживання службовим становищем і розкрадання державного майна і коштів.

Орієнтовні суми збитків у цих справах становлять понад 150 млн гривень.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*