Глава правління АТ піде під суд за незаконний видобуток піску

Фото: gp.gov.ua Пісок видобували без дозволу на користування надрами та за відсутності акту про надання гірничого відводу

Видобуток піску проводився без спецдозволів з 2017 по 2018 рік. Сума збитків склала 626 млн грн.

Голова правління акціонерного товариства опинився на лаві підсудних через зловживання повноваженнями і порушення правил охорони і використання надр. В результаті він завдав збитків державі на суму 626 млн гривень, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

«За даними слідства, голова правління акціонерного товариства з 2017 по 2018 рік у порушення умов спеціального дозволу на користування надрами та за відсутності акту про надання гірничого відводу організував силами підпорядкованого підприємства видобуток піску з Бортницького родовища на території Дарницького району Києва і незаконно заволодів ними», — йдеться в повідомленні.

Була проведена інженерно-екологічна експертиза, згідно з якою загальна сума збитків, завданих державі в результаті самовільного видобутку корисних копалин, становить понад 626 млн гривень.

Нагадаємо, РНБО розпорядився перевірити всі дозволи на користування надрами, видані, починаючи з 1994 року.

Як повідомлялося раніше, екс-чиновника Міноборони підозрюють в афері з квартирами на 15 млн. Зловмисник безпідставно занизив вартість квартир і передав у власність підконтрольній фірмі майнові права на нерухомість загальною площею майже 1500 кв. м.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*