Київ розірвав договори на 21-му автобусному маршруті

Фото: Корреспондент.net Київ розірвав угоди з двома приватними перевізниками

Влада столиці вже готується до «бурхливої реакції» з боку усунутих перевізників, зазначив Костянтин Усов.

 

Департамент транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації (КМДА) розірвав з двома перевізниками договори на обслуговування 21-го міського маршруту загального користування. Про це повідомив заступник голови адміністрації Костянтин Усов на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 11 жовтня.

 

За його словами, у зв’язку з цим місто готується до «бурхливої реакції» з боку усунутих перевізників.

 

«На відповідні маршрути будуть спрямовані компенсаторні сили комунального Київпастрансу, а також інших перевізників. Безперебійність роботи громадського транспорту є пріоритетом, будь-які спроби маршруткової мафії саботувати перевезення киян тільки змусять мерію діяти рішучіше», — заявив Усов.

 

За його словами, рішення про розірвання договорів на маршрутах, на яких загалом здійснюють перевезення 172 автобуси, прийнято 6 жовтня за підсумками перевірки документів у рамках аудиту з боку департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА. Аудит, що триває до теперішнього часу, був ініційований за дорученням мера Києва після того, як у липні через втрату довіри був звільнений весь попередній склад Комунальної служби перевезень.

 

«Перевірка виявила, що на попередні конкурси заради перемоги в них ці перевізники подали сфальсифіковані дані. Зокрема, неправильно вказувалися державні номери і пасажиромісткість автобусів, період оновлення автобусного парку та інформація щодо екологічності машин. Також на конкурс заявлялися одні автобуси, а документи підкладали на зовсім інші», — розповів Усов.

 

Для запобігання провокацій, незаконних силових дій і щоб уникнути фізичного знищення або викрадення перевізниками-порушниками документів, щодо яких аудит триває, Комунальна служба перевезень уклала договір з Державною вартою й посилила охорону.

 

Раніше в Києві показали автобуси нового зразка. Влада запевнила, що за кермом буде ввічливий водій в уніформі, який говорить українською мовою, не включає в салоні шансон і не хамить пасажирам.

 

У КМДА розповіли, скільки перепусток замовлені на випадок локдауну

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*