Київських чиновників звинувачують у розкраданні 13,6 млн на закупівлі медвиробів

Фото: kyiv.gp.gov.ua У фігурантів пройшли обшуки

Чинні і колишні столичні чиновники закуповували медвироби за цінами, що значно перевищують закупівельну вартість.

 

У суд направлено обвинувальний акт щодо трьох чинних і чотирьох колишніх посадових осіб Департаменту соціальної політики КМДА. Їх звинувачують у привласненні 13,6 млн гривень бюджетних коштів, які було виділено на закупівлю медичних виробів. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

 

«Згідно з матеріалами слідства, протягом 2017-2019 років службові особи Департаменту соцполітики КМДА, вступивши в змову з посадовими особами приватного товариства і діючи в складі організованої групи, уклали ряд договорів на закупівлю засобів особистої гігієни за кошти міського бюджету в рамках цільової програми Турбота. Назустріч киянам», — ідеться в повідомленні.

 

Відзначається, що медичні вироби закуповувалися за цінами, що значно перевищують закупівельну вартість.

 

Зрештою фігуранти привласнили кошти міського бюджету на загальну суму близько 13,6 млн гривень.

 

Під час обшуків було вилучено фінансові документи й інші докази протиправних дій.

 

Семи фігурантам повідомлено про підозру у привласненні коштів шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в складі організованої групи в особливо великих розмірах.

 

Чиновники КМДА привласнили кошти під час реконструкції парку — ДБР

 

Нагадаємо, керівників двох наукових інститутів звинувачують у розтраті 42 млн гривень. В офіційні документи було внесено недостовірні дані про кількість відібраних зразків ґрунту і вартість цих робіт. Насправді роботи виконувалися частково або взагалі не починалися.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*