МОН скасувало наказ про повторні вибори ректора Могилянки

Фото: УП У Києво-Могилянській академії створять робочу групу для вирішення питання з виборами

Уряд не втручається і не втручатиметься у виборчий процес університету, запевнив Денис Шмигаль.

 

Міністерство освіти і науки скасувало наказ про повторний конкурс на посаду президента Національного університету Києво-Могилянська академія. Про це ввечері у четвер, 3 лютого, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

 

За словами глави уряду, таке рішення було ухвалено під час наради із представниками ВНЗ та студентського самоврядування, Міносвіти, керівництвом Верховної Ради і народними депутатами.

 

«Запевнив усіх учасників зустрічі, що уряд не втручається і не втручатиметься у виборчий процес НУ Києво-Могилянська академія», — написав Шмигаль.

 

Також учасники зустрічі домовилися, що університетська спільнота створить робочу групу під патронатом ректора університету В’ячеслава Брюховецького, щоб вирішити ситуацію у колективі ВНЗ та уникнути у майбутньому тривалих судових процесів.

 

Нагадаємо, під час виборів президента Києво-Могилянської академії невідомі вкрали скриньку для голосування. Через цей інцидент у Міносвіти заявили, що мають законні підстави не визнавати вибори такими, що відбулися.

 

У зв’язку із цим студенти Могилянки оголосили безстроковий страйк.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*