Названа кількість підроблених COVID-сертифікатів у Києві

Фото: Держприкордонслужба України У Києві кожен десятий COVID-сертифікат підроблений – Рубан

У Києві щодня працюють 40 моніторингових груп, які перевіряють у мешканців столиці наявність СOVID-сертифікатів про щеплення чи негативний тест на коронавірус.

 

Майже 10% сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу в Києві «викликають сумніви». Про це у суботу, 6 листопада, заявив в ефірі програми Сьогодні. День. Вихідний. на телеканалі Україна 24 начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан.

 

За його словами, «оскільки в Україні є антивакцинальна кампанія, причому потужна, багато громадян відмовляються робити щеплення і просто купують собі підроблені COVID-сертифікати».

 

«Деякі політики, медики та публічні особи зазначають, що вакцинація – загроза життю людства. На жаль, боротьба з антивакцинаторами дуже слабка. Це необхідно робити на державному рівні», – сказав Рубан.

 

Минулої доби, 5 листопада, в Україні зафіксували 25 063 нових випадків COVID-19. А за попередній тиждень зафіксували понад 150 тисяч нових випадків коронавірусу.

 

Нагадаємо, МОЗ України опрацьовує можливість запровадження так званої «ковидної амністії», яка передбачає, що громадянам дадуть можливість пройти COVID-вакцинацію, навіть якщо вони раніше купили підроблений сертифікат.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*