Після виходу Києва з «червоної зони» залишиться низка обмежень — КМДА

Стало відомо, які обмеження будуть діяти в Києві після його виходу з «червоної» зони

Після завершення локдауну в столиці обмеження стосуватимуться в першу чергу святкування великодніх свят і поминальних днів.

 

Після того, як Київ вийде з «червоної» зони, в місті залишаться діяти певні карантинні обмеження, заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Про це в понеділок, 26 квітня, пише Апостроф.

Він пояснив, що в першу чергу для переведення столиці з «червоної» зони заповненість кисневих ліжок повинна не перевищувати 65%, також значення має рівень госпіталізації «ковідних» пацієнтів.

 

«Перший показник вже досягнутий», — зазначив заступник голови КМДА.

 

Водночас Поворозник підкреслив, що навіть при позитивній динаміці в місті будуть продовжувати діяти певні обмеження.

 

«Перш за все — відвідування церков. Ми спілкувалися з главами церков, щоб обмежити кількість людей в приміщеннях — не більше однієї людини на 1 м. кв. під час проведення богослужінь, і проводити освячення пасок на вулиці, з дотриманням всіх норм карантину», — сказав Поворозник.

 

Що стосується громадського транспорту, він буде працювати в звичайному режимі, з дотриманням 50% заповнюваності. Рішення про роботу шкіл та дитсадків буде прийняте вже в цю середу.

 

«Сподіваюся, діти підуть в школу», — уточнив перший заступник голови КМДА.

 

Проведення в Києві концертів та інших масових заходів в травні, каже чиновник, буде залежати від епідеміологічної ситуації.

 

«Всі застереження, що видаються містом в частині проведення заходів, містять посилання про те, що це буде залежати від показників. В минулому році всі загальноміські заходи були повністю скасовані. Якщо ми говоримо про помаранчеву зону, кінотеатри у нас працювали на 50% завантаження. Все буде залежати від того, в якій ми опинимося зоні і які карантинні обмеження додатково будуть діяти на той час у місті», — резюмував він.

 

Нагадаємо, найбільш небезпечними за рівнем інфікування для українців є закриті приміщення і транспорт, вважає голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*