Подільський міст у Києві оглядають водолази

Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua Огляд будівництва Подільського моста

За участю експертів, спецслужб і водолазів проводиться огляд на будівництві моста з метою перевірки обсягів і якості виконаних робіт.

 

У Києві правоохоронці сьогодні, 7 жовтня, проводять огляд будівництва Подільського моста із залученням експертів і водолазів. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

 

Повідомляється, що здійснюється кримінальне провадження, розпочате за фактом привласнення коштів територіальної громади та службової недбалості під час здійснення будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро в Києві.

 

На підставі постанови суду в рамках розслідування за участю експертів Київського НІСД, спецслужб і водолазів проводиться огляд на будівництві з метою перевірки обсягів і якості виконаних робіт, у тому числі підводних, їх фактичної вартості.

 

Уточнюється, що за результатами слідчих і процесуальних дій у найкоротші терміни буде дано правову оцінку діям посадових осіб. Досудове розслідування триває.

 

 

Раніше повідомлялося, що директору приватного підприємства, яке на замовлення генпідрядника здійснювало роботи з будівництва Подільського мостового переходу, повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*