Тисяча поліцейських Києва залучені до охорони правопорядку на Великдень

Фото: kyiv.npu.gov.ua Столичні правоохоронці приступили до охорони громадського порядку біля храмів і церков

Правоохоронці закликали мешканців і гостей столиці не порушувати вимог чинного законодавства та правил карантину.

 

Під час святкування Христового Воскресіння в Києві понад тисячу співробітників Нацполіції, Нацгвардії і ДСНС залучені для належного підтримання правопорядку біля храмів і церков, повідомила в суботу, 1 травня, прес-служба столичної поліції.

 

За даними правоохоронців, богослужіння на Великдень в Києві заплановані у 175 культових спорудах.

 

«Поліцейські патрулюватимуть територію біля церков і храмів, щоб підтримати правопорядок і попередити можливі порушення, в тому числі протиепідемічних заборон. Також буде задіяна поліція діалогу, щоб проводити превентивну роботу, підкреслюючи громадянам необхідність дотримання правил карантину з метою зниження ризику поширення коронавірусної хвороби» , — цитує прес-служба керівника столичної поліції Андрія Крищенка.

 

За його словами, з приводу дотримання карантинних вимог перед святом були проведені зустрічі із представниками церков та священнослужителями різних релігійних організацій.

 

Правоохоронці закликали мешканців і гостей Києва не порушувати вимог чинного законодавства для мирного проведення заходів під час великодніх свят і дотримуватися правил карантину.

 

Нагадаємо, в Одесі на період травневих і великодніх свят посилили заходи безпеки. На охорону правопорядку в місті заступили понад 2600 правоохоронців.

 

Православні християни святкують Великдень

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*