У Київтеплоенерго пройшли обшуки

Фото: Київська міська прокуратура Вручення підозри

Керівника КП і підрядника підозрюють у завищенні вартості матеріалів, які було використано під час ремонту теплових мереж. Ідеться про суму 1,5 млн грн.

 

У службових приміщеннях комунального підприємства Київтеплоенерго пройшли обшуки — вручено підозри директору підприємства і підряднику. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

 

«Згідно з матеріалами слідства, між СП Київські теплові мережі КП Київтеплоенерго і приватним підприємством укладено договір про капітальний ремонт аварійної ділянки теплових мереж на вул. Антонова в Солом’янському районі Києва. Під час перевірки аудитом КМДА і КП Київекспертиза встановлено завищення вартості виконаних робіт і неефективне використання коштів шляхом завищення вартості використаних матеріалів на суму більше 1,5 млн гривень», — ідеться в повідомленні.

 

Директору СП Київські теплові мережі КП Київтеплоенерго повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, який є злочином за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість), екс-директору підрядної організації — в скоєнні кримінального злочину, що є злочином за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах і службове підроблення).

 

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

 

До цього повідомлялося, що були обшуки в приміщеннях Київзеленбуд. Обшуки проводять у рамках кримінального провадження за фактом привласнення коштів територіальної громади Києва.

 

Раніше обшуки пройшли в Департаменті молоді та спорту КМДА. Посадові особи безпідставно перерахували бюджетні кошти на рахунки підрядних організацій за виконані роботи з капітального ремонту стадіону. Дії спричинили збитки на суму більше 700 тис. гривень.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*