У Києві «мінували» чотири станції метро і літак у Борисполі

Фото: npu.gov.ua Поліція перевіряє масове мінування в Києві

У поліцію повідомили про мінування станцій метро Хрещатик, Золоті ворота, Палац спорту, Університет, залізничного вокзалу і літака в аеропорту Бориспіль.

У поліцію Києва через електронну пошту повідомили про «замінування» декількох об’єктів в столиці. Про це повідомляє прес-служба правоохоронців у четвер, 17 червня

Зокрема, надійшла інформація про замінування станцій метро Хрещатик, Золоті ворота, Палац спорту, Університет, Центрального залізничного вокзалу та одного з літаків в аеропорту Бориспіль.

Повідомлення перевіряли слідчо-оперативні групи районних управлінь поліції Києва, вибухотехніки і кінологи. Вони ретельно обстежили території імовірно замінованих об’єктів на предмет виявлення вибухових або інших підозрілих предметів.

Правоохоронці вже завершили перевірку на станціях Палац спорту і Університет. Вибухівку там не знайшли. Станції були закриті на вхід і вихід.

Нагадаємо, що раніше в Запоріжжі чоловік погрожував підірвати торговий центр. Зловмисник заявив про мінування ТЦ і зажадав, щоб йому надали мільйон доларів і вертоліт.

Також повідомлялося про масове «мінування» лікарень в Харкові. Правоохоронці шукали вибухівку в 14 медустановах, проводилася евакуація персоналу і пацієнтів.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*