У Києві перевірили укриття на випадок НС

Перевіряли техстан об’єктів

У столиці 514 сховищ і протирадіаційних укриттів, а також більш як п’ять тисяч споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

 

У Києві відбулася перевірка найпростіших міських споруд цивільного захисту для укриття населення. Укриття оглядали в Голосіївському, Солом’янському і Шевченківському районах столиці, повідомляє прес-служба ДСНС.

 

Співробітники рятувальної служби перевіряли технічний стан об’єктів, наявність вказівних табличок, інформаційних табличок з номерами телефонів відповідальних осіб і відповідність місць розташування об’єктів з інтерактивною картою Google.

 

«Під час огляду захисних споруд найбільшу увагу було приділено перевірці: входів і виходів; системі вентиляції; системі водопостачання; каналізації та опалення, систем зв’язку й оповіщення; інженерним мережам і будівельним конструкціям, а також низці інших важливо необхідних аспектів, що забезпечують нормальні умови життєдіяльності населення», — йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що в столиці фонд захисних об’єктів складають 514 захисних споруд (сховищ і протирадіаційних укриттів). Також у Києві більш як 5 тисяч споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

 

Подібні перевірки відбуватимуться і надалі, «щоб забезпечити необхідну кількість і функціонування укриттів у разі потреби».

 

 

 

Нагадаємо, у квітні 2021 року в Києві оновили карту бомбосховищ. Об’єкти призначено для того, щоб укрити населення столиці від надзвичайних ситуацій техногенного, природного і військового характеру.

 

Також Korrespondent.net писав, що у Львові за бомбосховище виручили 5 мільйонів. Продане бомбосховище було побудовано в 1976 році. Будівля в незадовільному стані.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*