У Києві під час ремонту навчальних закладів викрали 2 млн грн — Прокуратура

Фото: Київська міська прокуратура Двом директорам підрядних підприємств повідомлено про підозру

Підрядники внесли в офіційні документи неправдиві відомості про обсяги і вартість виконаних робіт.

 

У Києві правоохоронці проводять 18 обшуків за фактом заволодіння бюджетними коштами, які було виділено під час реконструкції навчальних закладів Святошинського району столиці. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

 

«Згідно з матеріалами слідства, в грудні 2020 року управління освіти Святошинської РДА уклало договори з 8 підрядними організаціями щодо виконання ремонтних робіт в установах освіти на території району. Встановлено, що після завершення робіт керівники підрядних підприємств внесли в офіційні документи неправдиві відомості про обсяги і вартість виконаних робіт», — ідеться в повідомленні.

 

Так, згідно з експертними дослідженнями, сума завищення складає близько 2 мільйонів гривень.

 

Двом директорам підрядних підприємств повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України) і в заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого повторно (ч. 2, 3 ст. 191 КК України).

 

Вирішуються питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

 

Нагадаємо, на комунальному підприємстві Києва розслідують мільйонну розтрату. Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду закуповувала паливно-мастильні матеріали за постійно зростаючою ціною, коли на ринку ціни коливалися, але незначно.

 

Раніше повідомлялося, що під Харковом вкрали мільйони гривень на ремонті дитсадка. Учасники схеми вносили у звітну документацію недостовірні відомості про обсяги й вартість ремонтних робіт.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*