У Києві почався Книжковий Арсенал

Фото: facebook.com/BookArsenal У Києві проходить Книжковий Арсенал

Програму 10-го Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал складають літературні офлайн- і онлайн-заходи.

 

 

 

У Києві в музейному комплексі Мистецький арсенал сьогодні, 23 червня, після двох років перерви почався 10-й Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал. Про це повідомляє сайт Книжкового Арсеналу.

 

Повідомляється, що через пандемію COVID-19 фестиваль проходить у гібридному форматі. Його тема — Оптимісти Скептики.

 

Програму 10-го Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал складають літературні офлайн- і онлайн-заходи, заходи для дітей та підлітків, спеціальний кураторський цикл книжкового дизайну, музичні та інші тематичні заходи.

 

Також заплановано представити спеціальну творчу майстерню Вголос. Про себе від українського поета, прозаїка і перекладача Сергія Жадана.

 

У програмі фестивалю — відомі українські автори: Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Катерина Бабкіна, Юрій і Софія Андруховичі, Іван Малкович, Оксана Забужко, Ірина Цілик і багато інших.

 

 

 

У рамках фестивалю проведуть професійний онлайн-екскурс Література на експорт для видавців і літературних агентів. Основна мета цього заходу — стимулювати переклади українських книг за кордоном і посилити компетенцію українських видавців при продажу прав за кордоном.

 

Проект Book Pitch почали в 2020 році спільно з Одеським міжнародним кінофестивалем. Його спрямовано на пошук сучасних українських книг, які потенційно можуть бути адаптованими під художні фільми.

 

Переможці отримують призи від Book Arsenal і OIFF, а також матимуть можливість представити свої роботи перед кращими українськими продюсерами і режисерами.

 

Шостий конкурс Кращий книжковий дизайн організовано спільно з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку і фонду Buchkunst.

 

Повідомляється, що купити квитки можна тільки онлайн. Пенсіонери, ветерани і діти до 12 років можуть потрапити на Книжковий Арсенал безкоштовно.

 

Раніше повідомлялося, що в 2019 році на Книжковому Арсеналі Президенту України Володимиру Зеленському подарували дитячу книгу Політика для початківців.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*