У Києві рекордна добова смертність від COVID

Фото: Чернівецька обласна державна адміністрація У Києві рекордні показники смертності через ускладнення від коронавірусу

За добу у столиці від наслідків захворювання на коронавірус померли 73 людини. У лікарнях рекордна кількість госпіталізованих дітей.

 

Минулої доби в Києві від коронавірусу померло 73 людини — це рекордна кількість смертей з початку пандемії. Серед померлих 38 жінок віком від 34 до 95 років та 35 чоловіків від 26 до 85 років.

 

Загалом жертвами коронавірусу у столиці стали 6677 людей.

 

Минулої доби в місті виявили 1740 випадків коронавірусу, а за весь час 272 768 випадків.

 

Так, учора захворіли: 992 жінки віком від 18 до 96 років, 639 чоловіків віком від 18 до 96 років, 52 дівчинки від 2 місяців до 17 років та 57 хлопчиків від 11 днів до 17 років

 

Також у столиці за добу було госпіталізовано 199 хворих на коронавірус та 314 осіб з підозрою на COVID-19 та пневмоніями.

 

975 пацієнтів з коронавірусом одужали за добу, а загалом подолала коронавірус 236 151 особа.

 

Як зазначає мер Києва Віталій Кличко, у столиці все більше госпіталізують хворих на коронавірус дітей через штам Дельта.

 

«Сьогодні у столичних лікарнях перебувають 85 дітей з коронавірусом та підозрою на захворювання. Четверо з них – у реанімаціях. Такої кількості дітей у лікарнях не було у всі попередні хвилі вірусу!» — заявив він.

 

«У нас черги до ритуальної служби за довідками про смерть. І черги у крематорії. У нас черги зі швидких у приймальних відділеннях лікарень. Хтось не вірить у це і каже всілякі дурниці?! Ідіть і подивіться! Поговоріть з лікарями та родичами хворих. Головне, до чого я закликаю: дотримуйтесь правил безпеки – маски, антисептики, дистанція. Вакцинуйтеся! Не відвідуйте публічні місця без необхідності», – закликав Кличко.

 

Раніше в НАН України заявили, що Україна пройшла пік п’ятої хвилі коронавірусу, ситуація стабілізувалася.

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*