У Києві стався обвал на набережній

Фото: facebook.com/kievavtodor У Києві стався обвал на Набережній

Обвалення сталося на облицювальних плитах підпірної стінки набережної, які за конструкцією не пов’язані з мостом Метро.

 

Повідомлення в ЗМІ про обвалення конструкцій моста Метро в Києві не є дійсними. Про це повідомляє Київавтодор у понеділок 19 квітня.

 

«У ЗМІ поширюють повідомлення про обвал конструкцій моста Метро. Звертаємо увагу, що інформація не відповідає дійсності. Ситуація сталася не на самому спорудженні, а на облицювальних плитах підпірної стінки набережної, які конструктивно не пов’язані з мостом. Конструкції мосту в результаті події — не пошкоджені. Ніякої загрози для людей немає», — сказано в повідомленні.

 

Тепер Київавтошляхміст обгородив частину підпірної стінки.

 

Влада Києва планує виконати капітальний ремонт моста Метро через Дніпро в рамках масштабного оновлення комплексу споруд, який розпочали з капітального ремонту моста Метро через Русанівську протоку.

 

Нагадаємо, що раніше під Києвом на вулиці з’явився могильний хрест. Місцеві жителі в незвичний спосіб прагнуть звернути увагу влади на проблему дорожнього покриття.

 

Також повідомлялося, що на Закарпатті перекрили дорогу через триметрову воронку. Під дорогою тече струмок, його пустили в бетонні кільця. Але задовго бетон зіпсувався, тепер через тріщину вода виливається на дорогу.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*