У Києві таксисти вийшли на мітинг із вимогою підняти тарифи

Фото: suspilne.media Таксисти вимагають перегляду тарифів

Вони також оголосили в понеділок страйк по всій Україні, протестуючи проти несправедливого, на їхню думку, відсотка, який беруть собі агрегатори.

Таксисти кількох українських компаній вранці у понеділок, 14 лютого, проводять акцію протесту у Києві з вимогою від компаній-агрегаторів підвищити мінімальні тарифи на перевезення та знизити розмір комісії за свої послуги, повідомляє Суспільне.

Зазначається, що сто мітинг розпочався на вулиці Борщагівській. Таксисти збиралися на перехресті з вулицею Вадима Гетьмана, щоб вирушити до центру столиці.

«Ми зібралися для того, щоб висловити свою думку агрегаторам, які на сьогоднішній день дуже погано поводяться. Вони забирають у водія близько чверті його заробітку. І оскільки зараз дуже дорогий газ, бензин, дизпаливо, водієві майже нічого не залишається. Тому зараз ми хочемо провести цю акцію для того, щоб агрегатори до нас прислухалися і знизили свій апетит, знизили відсотки комісій, а також не набагато, але все ж таки підняли тариф. Тому що зараз тариф є економічно невигідним для водія», — заявив таксист Валентин Голубєв.

За його словами, 14 лютого водії не виходитимуть на роботу.

«Цей страйк по всій Україні. Багато міст зіткнулися з цією проблемою, як і в Києві, що, на жаль, пасажири не можуть замовити машину», — зауважив таксист.

Ще один учасник акції — Олександр Коноваленко — повідомив, що зараз агрегатори беруть 17%, а то й 25% комісії від вартості замовлення. За його словами, з урахуванням вартості палива та обслуговування автомобіля за розміром мінімального тарифу в 45-50 грн водію залишається лише близько 10 грн заробітку. На думку таксиста, вартість мінімального замовлення має становити близько 75 грн.

Водії планують вирушити автоколоною до офісів компаній-агрегаторів — Uber, Bolt та Uklon, щоб передати їм свої вимоги. 16 лютого вони мають намір провести круглий стіл із представниками компаній.

Як повідомлялося, таксистів планують зобов’язати ставити касові апарати в авто.

Нагадаємо, сьогодні під Офісом президента студенти проводять свою акцію протесту, вимагаючи відставки міністра освіти Сергія Шкарлета.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*