У Києві три години гасили пожежу у піцерії

Фото: ГСЧС Ресторан-піцерія Mamamia розташований на проспекті Перемоги

Внаслідок пожежі знищено приміщення кухні, холодильники та кухонне обладнання, а також розібрано 200 кв. м стелі будівлі.

У ніч на четвер у Києві сталася велика пожежа у ресторані-піцерії Mamamia біля Повітрофлотського мосту. Про це повідомляє ДСНС 4 листопада.

Вказано, що інформацію про пожежу було отримано 3 листопада о 23:35

«Займання сталося на покрівлі площею 150 кв. м в одноповерховому закладі громадського харчування з розповсюдженням вогню на внутрішні приміщення… У нічний час у закладі громадського харчування нікого не було, тому загрози для життя та здоров’я людей не було. 4 листопада о 00:47 пожежу було локалізовано, а о 02:50 — ліквідовано», — йдеться у повідомленні.

Внаслідок пожежі знищено приміщення кухні, холодильники та кухонне обладнання, а також розібрано 200 кв. м стелі будівлі.

Було залучено чотири одиниці техніки та 18 осіб особового складу. Причина займання встановлюється правоохоронними органами.

Нагадаємо, 3 листопада на Харківщині рятувальники остаточно ліквідували пожежу, яка сталася 28 жовтня на автозаправній станції через вибух газу.

Російська тундра спалахнула в 15-градусний мороз

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*