У Києві видали 25 тисяч одиниць зброї

Фото: vechirniy.kyiv.ua Знаходимо ДРГ та даємо їм жару — Монастирський

Жителям столиці видали понад 25 тисяч одиниць зброї, близько 10 мільйонів набоїв, РПГ, гранат.

У Києві громадянам, які виявили бажання захищати місто від окупантів, видано вже понад 25 тисяч одиниць зброї. МВС також організовує оборону від диверсійно-розвідувальних груп. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

«Видано понад 25 тисяч одиниць зброї та близько 10 млн набоїв, РПГ, гранат. Київ однозначно захищатиметься! Захищатиметься і боротиметься до останнього!», — написав він у Facebook.

Міністр також окремо наголосив на самоорганізованості українців.

«Пишаюся і бачу, як люди захищають свої містечка, свої села, свої вулиці, свої будинки. Самоорганізуються, щоб не було жодних мародерств та пограбування, бо поліція зараз працює, у тому числі й над протидією ДРГ. Знаходимо і даємо їм жару», – розповів голова МВС.

Монастирський також подякував усім громадянам України за те, що взялися за зброю та захищають батьківщину.

Нагадаємо, напередодні у Києві масово роздали зброю людям, які вийшли на нічне патрулювання вулиць у столиці. Враховуючи загрозу, яку представляє Росія, видача автоматів киянам ведеться за спрощеною процедурою.

Також учора повідомлялося, що у Києві бійцям, які вступили до лав територіальної оборони України, було видано 18 тисяч автоматів.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*