У Києві відкрилися 17 пунктів вакцинації педагогів

Вакцинальні бригади вже почали робити щеплення

Педагогів завчасно запрошують на щеплення. Для ін’єкцій використовують вакцину Pfizer, яку надало Міністерство охорони здоров’я.

 

У кожному районі столиці в середу, 2 червня, відкрилися пункти COVID-вакцинації працівників установ освіти. Про це повідомила прес-служба КМДА з посиланням на першого заступника голови адміністрації Миколу Поворозника.

 

«Фахівці Держпотребслужби спільно з керівництвом навчального закладу та працівниками районних секторів охорони здоров’я налагодили процес вакцинації у центрах. Бригади вже почали робити щеплення», — зазначив чиновник.

 

За його словами, педагогів завчасно запрошують на вакцинацію. Для ін’єкцій використовують вакцину Pfizer, яку надало МОЗ.

 

Щоб вакцинувати працівників освітнього колективу, нагадав Поворозник, керівнику закладу необхідно надати дані про охочих зробити щеплення в районний відділ освіти. Після цього їх по телефону запросять на конкретний день на вакцинацію.

 

Як повідомлялося, на вакцинацію від коронавірусу записалися лише 32% працівників освітніх установ. У зв’язку із цим міністр освіти Сергій Шкарлет заявив про можливість примусової вакцинації від COVID-19 вчителів і педагогів.

 

COVID не відступив. Спалахи по всьому світу

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*