Забруднення від ТОВ Радикал у Києві: у зоні небезпеки — станція метро і ТРЦ

Фото: mineralpro.ru Завод Радикал забруднив у Києві повітря та ґрунт

Рівень концентрації ртуті перевищує допустимі норми повітря в окремих місцях у 145 разів, а в ґрунті — до 35 разів.

 

У Києві рівень концентрації небезпечних речовин на території заводу Радикал та прилеглої у радіусі 300 м території перевищує допустимі норми у 145 разів в атмосферному повітрі та у 35 разів – у ґрунті. Про це заявив перший заступник голови Київської міської прокуратури №5 Антон Єфімов, повідомляє Укрінформ у понеділок, 31 січня.

 

«Наразі рівень концентрації ртуті в атмосферному повітрі як на території заводу Радикал, так і на прилеглих земельних ділянках — виміри проводилися в кількох точках — перевищує гранично допустимі норми в окремих місцях у 145 разів, а в ґрунті — до 35 разів», — сказав Єфімов.

 

Він додав, що йдеться про територію заводу Радикал і територію в радіусі 300 метрів від неї.

 

«Там і торговий центр, і станція метро, ​​і низка нових житлових забудов також підпадають під це забруднення», — пояснив він.

 

Єфімов не уточнив, про яку саме станцію метро йдеться, але завод Радикал розташований неподалік станції метро Лісова та ТРЦ Даринок.

 

Раніше повідомлялося, що у Києві правоохоронці підозрюють заступника голови КМДА та екс-ліквідатора ТОВ Радикал у завданні 40 млрд грн збитків через забруднення ртуттю території. Сьогодні заступник голови КМДА Петру Пантелєєву вручили підозру у справі приватного заводу Радикал.

 

Нагадаємо, що раніше Київ потрапив до топ-20 міст із найбруднішим повітрям. Українська столиця перебуває на 16 місці міст планети із найбруднішим повітрям. На першому місці – пакистанський Лахор.

 

Розкрито небезпечний наслідок забруднення повітря

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*