Amazon розвиватиме в Україні хмарні технології

Amazon приходить в Україну

Мінцифри підписало з компанією меморандум про співпрацю, покликаний прискорити цифрову трансформацію і впроваджувати інновації в Україні.

Корпорація Amazon буде працювати в Україні в сфері хмарних технологій. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram в п’ятницю, 16 липня.

Міністр заявив, що з Amazon підписали меморандум про співпрацю.

«В Україні почав працювати ще один світовий технологічний гігант. Початок нашої співпраці — це позитивний сигнал іншим великим міжнародним компаніям і брендам про те, що в Україну можна і потрібно заходити», — написав Федоров.

Міністерство разом з Amazon Web Services має намір прискорити розвиток хмарних технологій в Україні, цифрову трансформацію і впроваджувати інновації:

  •     розвивати навички роботи з хмарними технологіями. Українські університети зможуть безкоштовно приєднатися до програми AWS Academy
  •     модернізувати IT-системи та політику Мінцифри в сфері хмарних технологій
  •     впроваджувати стратегії міністерства з розвитку IT-інфраструктури та поширення хмарних технологій. Зокрема, за рахунок розвитку малого і середнього бізнесу та стартапів, які використовують хмарні рішення

Нагадаємо, що раніше в додатку Дія запустили низку нових держпослуг. На порталі додали послуги в галузі будівництва, електронний підпис, реєстрацію прописки і зміну водійських посвідчень.

Усі публічні послуги стануть цифровими — Мінцифри

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*