Авіакомпанія Lufthansa відновлює роботу в Україні

Фото: Unsplash Німецька Lufthansa відновила перельоти до Львова

До початку пандемії коронавірусу Lufthansa здійснювала польоти до Львова з Мюнхена, проте вирішила замінити цей маршрут на рейс з Франкфурта.

 

Німецька авіакомпанія Lufthansa 30 квітня здійснила перший авіарейс до Львова, після річної перерви. До Львова прилетіли 79 пасажирів, що становить майже 100% завантаженості літака. Про це в п’ятницю, 30 квітня, повідомляє avianews.

Повідомляється, що в перший місяць авіакомпанія буде здійснювати польоти три рази в тиждень, а в червні число рейсів збільшиться до шести на тиждень. Ціна квитків стартує від 100 євро в одну сторону.

 

Генеральний директор з продажу Lufthansa Group в Україні Рене Койнзак заявив, що авіакомпанія може збільшити частоту в червні до 10 рейсів на тиждень. Однак поки ці додаткові рейси не відображені в системі бронювання авіаперевізника.

 

«Ми раді цьому, оскільки франкфуртський аеропорт є найбільшим вузлом для пересадок Lufthansa. Через Франкфурт туристи і бізнесмени зможуть робити пересадки в будь-яку точку світу», — прокоментувала появу нового маршруту гендиректор аеропорту Львів Тетяна Романовська.

 

Зараз до Львова літає ще одна авіакомпанія з Lufthansa Group — Austrian Airlines. Вона здійснює рейси з Відня.

 

Нагадаємо, найбільший авіаконцерн Німеччини Lufthansa Group у зв’язку з коронакризою поніс в 2020 році рекордні збитки в розмірі 6,7 млрд євро.

 

У 2020 році Lufthansa скоротила свій персонал на 20 тисяч осіб. Також було продано підрозділ LSG, що займається бортовим харчуванням, в якому працює 7,5 тис. осіб.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*