Через витік даних постраждали мільйони клієнтів Volkswagen

У Volkswagen заявили про витік даних

Інформація, яка просочилася в Мережу, містить імена, електронні та поштові адреси клієнтів, а також телефонні номери.

 

Американський підрозділ автовиробника Volkswagen AG заявив про витік даних, через що постраждало понад 3,3 млн клієнтів і потенційних покупців у Північній Америці. Про це в п’ятницю, 11 червня, розповідає Reuters з посиланням на Volkswagen Group of America.

 

«Витік стався після того, як один з постачальників компанії в період між серпнем 2019-го і травнем 2021 року залишив дані про клієнтів в інтернеті. Послугами цього постачальника користувалися не тільки Volkswagen, а й офіційні дилери в Канаді і США», — йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляється, неавторизована третя сторона отримала обмежену особисту інформацію про клієнтів і зацікавлених покупців, яку деякі дилери в США і Канаді використовували для цифрових продажів і маркетингу.

 

«Інформація збиралася для продажів і маркетингу в період з 2014 по 2019 рік і була в електронному файлі, який постачальник залишив незахищеним», — пише агентство.

 

У підсумку витік зачепив конфіденційні дані, пов’язані з правом на покупку або оренду, у 90 тисяч клієнтів Audi і потенційних покупців.

 

VW заявила, що пропонуватиме особам, які постраждали через витік даних, безкоштовні послуги із захисту кредитних карт.

 

Відомо, що конфіденційні дані складалися з номерів водійських прав у більш ніж 95% випадків. Невелика кількість записів включала додаткові дані — дати народження, номери соціального страхування і номери рахунків.

 

Нагадаємо, в квітні виявилися недоступними тисячі великих сайтів і мереж по всьому світу через масштабний витік маршрутів BGP (протоколів динамічної маршрутизації).

 

Раніше повідомлялося, що у відкритому доступі опинилася інформація про 500 млн користувачів Facebook зі 106 країн світу.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*