Converse продає взуття на острові зі сміття

Фото: Скріншот із відео Кошти від продажів Converse направить на ліквідацію океанічного сміття

Представники Converse кажуть, що хочуть, щоб культові кеди стали також найекологічнішими.

 

Бренд Converse відкрив віртуальний магазин на сміттєвому острові в Тихому океані, який складається з 80 000 тон пластику і за розміром перевищує площу Франції. З пропозиціями цієї торгової точки можна ознайомитися на сайті магазину.

 

Повідомляється, що розробкою простору Renew Labs займалося агентство Virtue.

 

У магазині представлені кеди, що відповідають ідеям сталого розвитку. Їх можна купити за системою Choose Your Own Donation — за пожертву. Засоби від продажів Converse направить на ліквідацію океанічного сміття. Асортимент буде оновлюватися аж до Всесвітнього дня океанів, який відзначається 8 червня.

 

«Ми хочемо перетворити культові кеди в найекологічніші, але ми розуміємо, що не можемо зробити це самостійно», — зазначив директор з маркетингу Converse Мігель Каррілло.

 

Нагадаємо, японський бренд Midorikawa випустив черевики у вигляді людської ноги — з п’ятьма пальцями, формою стопи і нігтями. Колекція неоднозначного взуття представлена ​​в нюдових тонах.

 

Як повідомлялося, компанія Nike запатентовала блокчейн-сумісні кросівки CryptoKicks. Унікальний ідентифікаційний цифровий код кросівок, який прив’язують до покупця, запобігає підробці взуття.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*