ДТЕК додатково закупить у США 150 тисяч тонн вугілля

Фото: Reuters ДТЕК збільшує запаси вугілля своїх ТЕС перед початком опалювального сезону

У рамках підготовки до опалювального сезону компанія крім США закуповує вугілля в Польщі і Казахстані.

Компанія ДТЕК домовилася з американською HC Trading (Heidelberg Cement Group) про постачання в Україну додаткових двох партій американського вугілля в обсязі 150 тисяч тонн. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК в п’ятницю, 17 вересня.

Це стане другим контрактом компанії на імпорт вугілля зі США. Перший контракт на поставку 75 тисяч тонн вугілля був підписано наприкінці серпня.

Очікується, що вугілля буде доставлено в Україну двома партіями: перша — в грудні 2021, друга — в січні наступного року.

Поставки американського вугілля ведуться в рамках підготовки до опалювального сезону.

«До початку опалювального сезону залишається все менше часу, тому наша компанія робить все можливе, щоб зайти в нього з максимальним ресурсом. Для цього ми активізували ремонтну кампанію на наших ТЕС, відкриваємо нові лави та збільшуємо видобуток вугілля на наших шахтах. Крім цього, ми першими в Україні почали завчасний імпорт палива з Польщі, Казахстану та США», — повідомив гендиректор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Як відомо, в Україні утворився дефіцит вугілля. Як пояснюють в Міненерго, це сталося через аномальне падіння цін на електроенергію в квітні-липні.

У серпні ситуація виправилася, і ТЕС почали активно контрактувати нові обсяги вугілля, в тому числі щодо імпорту, а також активізували ремонтну кампанію.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*