ДТЕК поставить в Україну сім кораблів із вугіллям

Фото: Reuters В Україну поставлять сім кораблів вугілля

Раніше президент заявив, що в Україну прибуде сім кораблів із вугіллям, які допоможуть пройти опалювальний сезон.

 

Компанія ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова законтрактувала сім кораблів з вугіллям для українських теплоелектростанцій для проходження опалювального сезону. Про це повідомляє прес-служба компанії у понеділок, 15 листопада.

 

«ДТЕК дбає про тепло і світло в будинках українців. Президент України Володимир Зеленський відзначив зусилля компанії з підготовки до опалювального сезону та забезпечення вугіллям у складних умовах», — йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що імпортне вугілля поставлять не лише на ТЕС ДПЕК, а й на державні станції.

 

Сьогодні президент Володимир Зеленський у відеозверненні повідомив, що до України мають прибути сім кораблів із вугіллям.

 

«Крім нашого українського вугілля, буде 7 кораблів класу Панамакс, які вже в дорозі і прибудуть в українські порти найближчим часом. Вугілля, яке ми поставляємо морем, повністю забезпечує потребу енергетичного сектора у вугіллі до кінця року», — сказав Зеленський.

 

Раніше в ДТЕК пообіцяли, що підтримає державну генерацію, яка страждає на дефіцит вугілля в Україні. Станом на 15 листопада запаси вугілля на складах державних ТЕС впали нижче за 380 тисяч тонн.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*