Дуров дасть змогу відключати рекламу в Telegram-каналах

Фото: Getty Images Telegram дозволить відключати рекламу в каналах

Після скарг користувачів у месенджері вирішили запровадити платну підписку, яка дозволить приховати рекламні повідомлення.

 

У Telegram дозволять відключати рекламу в каналах вже у листопаді. Про це заявив засновник месенджера Павло Дуров у суботу, 6 листопада.

За його словами, рішення ухвалили після численних звернень користувачів.

«Ми вже розпочали роботу над цією новою функцією і очікуємо її запуску цього місяця. Вона може бути оформлена у вигляді недорогої підписки, яка дозволить користувачам безпосередньо фінансово підтримувати розвиток Telegram», — написав Дуров.

Він додав, що автори низки Telegram-каналів також хочуть відключати рекламу – зараз прораховуються економічні умови цієї функції.

«Незабаром рекламодавці зможуть розміщувати «невидиме» оголошення в будь-якому каналі, яке – за умови достатньої вартості показу – призведе до відсутності оголошень у цьому каналі», – підсумував Дуров.

Нагадаємо, що у Telegram з’явилася платформа для офіційної реклами. Рекламні оголошення показуватимуться лише у великих загальнодоступних каналах і не торкнуться особистих чатів.

Раніше до Telegram приєдналися 70 млн. нових користувачів на тлі збою Facebook. Щоденні темпи зростання аудиторії Telegram значно перевищили норму, зазначив Павло Дуров.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*