Evergrande змогла відстрочити дефолт

Сумарний борг Evergrande становить близько 305 млрд доларів

Незабаром компанія зіткнеться з датою виплат за іншими бондами в 83,5 млн доларів, яку вже переносили на місяць.

 

Другий за величиною китайський девелопер Evergrande домовився про відстрочку виплат за бондами в 260 млн доларів перед Jumbo Fortune Enterprises. Про це повідомляє Reuters у четвер, 21 жовтня.

 

Зазначено, що компанії погодилися на відстрочку на три місяці за умови збільшення застави за бондами. При цьому глава Evergrande погодився влити особисті кошти в проект, який є заставою за цим боргом.

 

У той же час, це не означає тримісячного періоду спокою для Evergrande. 20 жовтня стало відомо, що компанії не вдалося продати 50,1% акцій своєї «дочки» Evergrande Property Services Group за 2,6 млрд доларів, що б допомогло впоратися з борговим навантаженням.

 

Також незабаром компанія зіткнеться з датою виплат за іншими бондами в 83,5 млн доларів, яку вже переносили на місяць. Невиплата за ними буде означати дефолт компанії.

 

Зараз сумарний борг Evergrande становить близько 305 млрд доларів.

 

Нагадаємо, керівництво Китаю доручило владі на місцях підготуватися до можливого банкрутства Evergrande Group. Керівництву провінцій доручено постаратися зменшити вплив краху компанії на економіку країни, а також запобігти масовим протестам.

 

Детальніше про ситуацію навколо компанії читайте в матеріалі Корреспондент.net.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*