Керуватимуть пасажирськими перевезеннями УЗ німці

Фото: Укрзализныця Пасажирськими перевезеннями УЗ керуватиме Deutsche Bahn

Влітку Укрзалізниця та Deutsche Bahn підписали угоду на консалтингові послуги, пасажирські перевезення в управління німцям віддадуть наступного року.

 

У 2022 році Укрзалізниця передасть в управління Deutsche Bahn DB Engineering&Consulting управління пасажирськими перевезеннями. Про це у вівторок, 9 листопада, повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков на форумі про Велике будівництво.

 

 

 

«За планом ми передаємо пасажирські перевезення в управління Deutsche Bahn Consulting з наступного року… Нагадаю, що Deutsche Bahn має такий досвід у Казахстані, і він досить успішний», — сказав він.

 

На цей момент компанія реалізує першу фазу спільного співробітництва – надання консультаційних послуг.

 

У свою чергу, Президент Володимир Зеленський заявив, що в найближчі 2 роки Укрзалізниця закупить 500 пасажирських вагонів.

 

«Цього року УЗ отримає 20 нових спальних вагонів — перші з анонсованої сотні. У планах — за два наступні роки побудувати ще 500 таких вагонів. Це сучасні 500 наших українських купейних вагонів, за які не соромно», — сказав він.

 

За словами Президента, зараз Укрзалізниця закуповує приміські поїзди для проекту City Express.

 

 

 

Нагадаємо, влітку Укрзалізниця підписала договір з німецькою Deutsche Bahn. Водночас ЄБРР погодився надати Укрзалізниці безповоротний грант на суму близько 370 тисяч євро, який повністю покриває суму оплати послуг консультанта.

_______________________________

 

DB Engineering& Consulting (DBE&C) – міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія Deutsche Bahn, яка надає консультативні послуги щодо впровадження інфраструктурних проектів у Німеччині і в усьому світі.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*