Корпорація Microsoft представила хмарну Windows

Microsoft представила хмарну Windows

Windows 365 переносить операційну систему в хмару Microsoft Cloud, дозволяючи використовувати додатки з будь-якого пристрою.

 

Корпорація Microsoft анонсувала новий хмарний сервіс Windows 365, що дозволяє організаціям по-новому використовувати операційні системи Windows 10 або Windows 11. Про це повідомляє ITC.ua в четвер, 15 липня.

 

Windows 365 переносить операційну систему в хмару Microsoft Cloud, дозволяючи використовувати додатки, дані або настройки Windows з будь-якого пристрою. Сервіс зберігає інформацію у хмарі, а не на кінцевому пристрої, що покликане підвищити рівень безпеки.

 

Як відзначають у Microsoft, Windows 365 дозволить компаніям вирішити багато проблем, що виникли перед ними як під час пандемії і задовго до неї, — співробітники зможуть працювати з різних місць, не турбуючись про безпеку даних організації. Своєю чергою, тимчасові співробітники не будуть стикатися з логістичними проблемами, пов’язаними з отриманням нового обладнання або захистом особистих пристроїв. Це дозволить компаніям більш ефективно і безпечно масштабуватися.

 

У Microsoft називають такі основні переваги Windows 365:

 

  • Потужність. Користувачі можуть переносити всі свої додатки, інструменти, дані та настройки з хмари на будь-який пристрій. Хмарний ПК забезпечить необхідні обчислювальні потужності і можливості зберігання даних, а також оточення Windows 10 або Windows 11 на вибір.
  • Простота. Користувачі можуть входити в систему і продовжувати роботу на різних пристроях. При цьому не потрібна віртуалізація, а IT-відділи отримають більш прості можливості розгортання, оновлення та управління системами.
  • Безпека. Windows 365 побудована за принципами «security by design» і «Zero Trust» з використанням можливостей хмари. Інформація захищена і зберігається не на пристрої, а в хмарі.

Відзначимо, що Windows 365 стане загальнодоступною для підприємств усіх розмірів вже з 2 серпня 2021 року.

 

Раніше стало відомо, що оновлення Windows 10 ламає принтери. Користувачі, що поновили операційну систему, втратили можливість користуватися принтерами — система наразі не вбачає пристрою.

 

ОС не для всіх. Що нового у Windows 11

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*