Лещенко повертається в наглядову раду Укрзалізниці

Фото: Сергій Лещенко/ Facebook Лещенко повертається в наглядову раду Укрзалізниці

Платитимуть Сергію Лещенку вдвічі менше, ніж минулого разу – 150 тисяч гривень замість 300 тисяч.

 

Кабмін затвердив переможців конкурсу на посади членів наглядової ради Укрзалізниці. Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр Ukraine Rail Monitoring у середу, 29 грудня.

 

Незалежними членами наглядової ради стануть: Анатолій Амелін, Олександр Долл, Якуб Карновський та Гепард Хафер. Від держави до наглядової ради пройшли: Сергій Лещенко, С.В. Москаленко і Давид Ломджарія.

 

У свою чергу, Лещенко підтвердив, що повертається на посаду в УЗ. В ефірі телеканалу 4-й він розповів, що отримуватиме 150 тисяч замість 300 тисяч, які отримував раніше.

 

«Що стосується оплати праці, то я теж радісно повідомляю, що мій заклик зменшити зарплати членам наглядової ради було почуто. Члени наглядової ради отримуватимуть на 50% менше, ніж вони отримували в попередньому скликанні», — сказав Лещенко.

 

Нагадаємо, у вересні Лещенка звільнили серед чотирьох членів наглядової ради Укрзалізниці. Замість Аджунера, Лещенка, Матьє та Журавльова Кабмін тоді нікого не призначив.

 

Через два дні Мінінфраструктури запропонувало повернути Лещенка в наглядову раду УЗ. Міністр інфраструктури рекомендував повернути Сергія Лещенка до наглядової ради Укрзалізниці.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*