Лоукостер Vueling запустив рейси до Борисполя

Іспанський лоукостер Vueling розпочав рейси до Борисполя

Авіакомпанія здійснюватиме перевезення між Парижем та Києвом. Вартість квитка стартує від 30 євро в один бік.

 

Іспанський лоукостер Vueling запустив регулярні рейси між паризьким аеропортом Орлі та українським Борисполем. Про це повідомляє прес-служба аеропорту у вівторок, 7 грудня.

 

«Ми раді вітати в нашій авіаційній сім’ї ще одну авіакомпанію — Vueling Airlines. Від сьогодні в аеропорт Бориспіль здійснюють перевезення 38 авіакомпаній за 118 напрямками. Це свідчить про швидке відновлення пасажирських перевезень, а також про те, що наша стратегія залучення нових перевізників та розширення мережі — працює і приносить певні результати», — сказав гендиректор аеропорту Олексій Дубревський.

 

Авіаперевізник виконує рейси з Києва двічі на тиждень — у вівторок та в неділю. Вартість квитка стартує від 30 євро в один бік. Флот авіакомпанії складається з літаків типу A320 та А319.

 

«На першому рейсі, що відбувся 5 грудня, до міжнародного аеропорту Бориспіль прилетіли 63 пасажири та вилетіли у зворотному напрямку — 149», — додали в Борисполі.

 

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський оголосив про створення нової авіакомпанії. Перевізник буде створено за участю європейської авіабудівної компанії Airbus.

 

Також повідомлялося, що бюджет UNA у перший рік роботи становитиме 96 млн євро. Українська національна авіакомпанія UNA у 2022 році почне виконувати рейси за двома внутрішніми та 14 міжнародними напрямками.

 

Свій лоукостер. Навіщо Україні державіакомпанія

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*