Луганську ТЕС переведуть на газ через дефіцит вугілля

Фото: citynews.net.ua Луганська ТЕС переходить на газ

Використання такого варіанту на інших станціях в Україні поки що не планується, повідомили в Міненерго.

Через дефіцит вугілля Луганську теплоелектростанцію переведуть з вугілля на газ. Про це повідомили у прес-службі міністерства енергетики України 18 грудня. Відповідне рішення ухвалила Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Зазначається, що це пов’язано з відсутністю іншої можливості забезпечити достатній запас палива для роботи станції через блокування постачання Росією вугілля залізничним шляхом. Використання такого варіанту на інших ТЕС в Україні поки що не планується, додали у відомстві.

Для реалізації цього рішення уряд дав доручення профільним відомствам розробити механізм заміщення вугілля на ТЕС, йдеться у повідомленні.

Україна відмовиться від вугілля. Угода саміту ООН

У міністерстві також наголосили, що електростанція працюватиме на газі доти, доки запаси колишнього палива для її забезпечення не стануть достатніми.

«Цей механізм забезпечить беззбитковість діяльності з виробництва електричної енергії на Луганській ТЕС при використанні як паливо природного газу і застосовуватиметься лише на період можливої ​​відсутності у достатніх обсягах запасів вугілля на складах через дії Російської Федерації», — наголошується в повідомленні Міненерго у Facebook.

Напередодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що проблему дефіциту вугілля в Україні вирішено. За його словами, за останні тижні Україна збільшила запаси вугілля на 100 тисяч тонн і продовжить нарощувати їх приблизно на 300 тисяч тонн на місяць.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*