МАУ відновлює рейси з Києва у Варшаву

Фото: facebook.com/flyuia.ua МАУ оголосила про відновлення рейсів з Києва у Варшаву

Рейси були припинені через пандемію, але тепер дозволять забезпечити стикування з десятком міжнародних і внутрішніх рейсів через Київ.

 

Авіакомпанія МАУ з 18 червня відновлює рейси з Києва у Варшаву. Про це повідомила прес-служба компанії в середу, 26 травня.

 

Рейси виконуватимуть по вівторках, п’ятницях і неділях за таким розкладом: Київ (KBP) — Варшава (WAW): виліт 9:55 (за місцевим часом) — приліт 10:30 (за місцевим часом); Варшава (WAW) — Київ (KBP): виліт 14:05 (за місцевим часом) — приліт 16:35 (за місцевим часом).

 

Розклад рейсів дозволяє забезпечити стикування з десятком міжнародних і внутрішніх рейсів через Київ (аеропорт Бориспіль). Зокрема, пасажири з Варшави зможуть зручно дістатися і в зворотному напрямку: у Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Херсон, Одесу, Кишинів (Молдова), Тбілісі, Батумі (Грузія), Тель-Авів (Ізраїль), Єреван (Вірменія), Стамбул (Туреччина), Дубай (ОАЕ), Баку (Азербайджан), Каїр (Єгипет).

 

Нагадаємо, що раніше МАУ пообіцяла не піднімати ціни на квитки через обліт Білорусі. Облітання додасть 40 хвилин льотного часу, а відповідно це додаткові витрати на авіапальне.

 

Україна закрила небо з Білоруссю. Як повернутися

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*