Метінвест про обшуки: податкова підтвердила відсутність боргів

Фото: metinvestholding.com Метінвест виступив із заявою щодо вчорашніх обшуків

Повідомлення силовиків про заниження податкових зобов’язань підприємствами Групи не відповідають дійсності, заявляють у компанії.

 

Податкова служба офіційно підтвердила відсутність податкових боргів у групи Метінвест, йдеться у заяві компанії за фактом обшуків силовиків на підприємствах у Кривому Розі.

 

У компанії заявляють, що повідомлення про заниження податкових зобов’язань підприємствами групи не відповідають дійсності.

 

Компанії також не було надано інформації про підстави для затвердження, що існує певна недоплата податків у сумі 18 млрд грн. Тільки у 2021 році Група перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні 52,7 млрд грн податків та зборів, що у 2,4 разу більше, ніж у 2020 році.

 

Також у компанії заявляють, що обшуки були проведені із суттєвими порушеннями законодавства. Зокрема, в ухвалі суду не було зазначено терміну його дії, а слідчі дії проходили частково у приміщеннях та за адресами, які не були зазначені у судових рішеннях. Також силовиками блокувалась відеофіксація слідчих дій з боку адвокатів компанії.

 

У зв’язку з цим у компанії вважають, що метою обшуків було не виявлення речей чи документів, пов’язаних із розслідуванням, а з метою тиску на бізнес.

 

Нагадаємо, напередодні на гірничо-збагачувальних підприємствах групи Метінвест у Кривому Розі представники правоохоронних органів проводили обшуки нібито через «податкові порушення».

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*