Microsoft стала найбільшою компанією за капіталізацією

Microsoft лідирує за капіталізацією

Компанія Apple після публікації свого звіту опустилася на другий рядок — першим вона поступилася Microsoft.

 

Microsoft Corp. обігнала Apple і стала найбільшою за капіталізацією компанією. Про це в п’ятницю, 29 жовтня, повідомляє РИА Новости з посиланням на дані торгів.

 

Зокрема, станом на 16:50 акції Microsoft на Нью-йоркській біржі дорожчали на 0,24% — до 325,12 долара за цінний папір, тоді як акції Apple падали в ціні на 3,94% — до 146,56 долара за папір.

 

Так капіталізація Microsoft становить 2,44 трлн доларів, тоді як Apple — 2,407 трлн доларів.

 

Третій рядок у списку найбільших за капіталізацією компаній займає Saudi Aramco з 2,01 трлн доларів.

 

Раніше в п’ятницю Apple представила свій фінансовий звіт, який сприйняли інвестори з песимізмом. Незважаючи на те, що за підсумками фінансового року Apple отримала чистий прибуток у розмірі 94,68 мільярда доларів, інвесторів стурбували коментарі IT-гіганта про те, що порушення ланцюжків постачання дає тиск на виробничі показники.

 

Microsoft, у свою чергу, раніше прозвітував про зростання чистого прибутку за підсумками минулого кварталу на 47,6% — до 20,5 мільярда доларів. Після публікації звіту, тобто з 26 жовтня, акції компанії безперервно дорожчають, причому першого дня після публікації звіту вартість цих цінних паперів підскочила одразу на 4%.

 

Microsoft випустила Windows 11. Як оновитися

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*