На газопроводі Газпрому стався великий витік метану — Bloomberg

Газпром відповідальний за низку останніх великих витоків газу

Російська компанія взяла на себе відповідальність за витік в атмосферу 2,7 мільйона кубічних метрів газу.

 

Російська енергетична компанія Газпром визнала кілька серйозних витоків метану, включаючи найбільший з вересня 2019 року, повідомило в п’ятницю, 18 червня, агентство Bloomberg.

 

Так, у компанії заявили, що 4 червня під час ремонтних робіт на газопроводі Уренгой-Центр 1 в Татарстані стався витік 2,7 мільйона кубічних метрів метану.

 

У Газпромі стверджують, що зуміли скоротити потенційні викиди на 22% відсотка, але через терміновість завдання не змогли використати мобільну компресійну станцію для обмеження витоку.

 

Згідно з аналізом Фонду захисту навколишнього середовища, цей інцидент завдав такої ж шкоди екології, як викиди 40 тисяч машин з двигунами внутрішнього згоряння у США за рік.

 

Як пише Bloomberg, згаданий витік з трубопроводів Газпрому не єдиний за останній час. Крім нього, компанія визнала ще чотири витоки, під час одного з яких (у Башкирії) викиди оцінили в 900 тисяч кубометрів газу.

 

На думку експертів, яку наводить видання, ситуація може негативно позначитися на акціях Газпрому.

 

Раніше стало відомо, що Газпром у 2020 році прокачав до Китаю по газопроводу Сила Сибіру 4,1 мільярда кубометрів газу на 44,3 мільярда рублів. Середня ціна газу становила близько 150,2 долара за тисячу кубометрів.

 

Нафтогаз знайшов ще один привід судитися з Газпромом

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*