На Укрпошті тепер можна вакцинуватися від COVID

Фото: ukrposhta.ua Вакцинуватися від коронавірусу можна у відділенні Укрпошти

У відділеннях відкрилися перші тимчасові пункти щеплення, де вакцинуватися можуть усі бажаючі.

 

У відділеннях Укрпошти відкрилися перші тимчасові пункти вакцинації від коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба компанії в п’ятницю, 8 жовтня.

 

Робити щеплення можуть всі бажаючі — потрібно просто зайти у відділення, де проводить щеплення мобільна бригада, і без попереднього запису або реєстрації вакцинуватися.

 

«Укрпошта чи не перша державна компанія, яка почала вакцинацію співробітників. А зараз ми одні з перших долучаємося до кампанії, ініційованої урядом з вакцинації населення. У наших міських, і що не менш важливо, сільських відділеннях, працюватимуть мобільні бригади, які будуть вакцинувати всіх бажаючих. Оскільки Укрпошта присутня в 100% населених пунктів, навіть найменших і найвіддаленіших, тимчасові пункти вакцинації діятимуть у відділеннях невеликих міст і в селах, де немає лікарень. Паралельно ми продовжуємо вакцинацію співробітників, і закликаємо всіх — і працівників Укрпошти та клієнтів робити щеплення, щоб спільними зусиллями зупинити пандемію», — заявив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Попередньо, мобільні бригади працюватимуть у відділеннях Укрпошти 8 і 9 жовтня. Про подальшу роботу пунктів буде повідомлено додатково.

 

Нагадаємо, що в Україні новий антирекорд — 16 тисяч випадків COVID. За минулу добу коронавірус виявили у 16,3 тисячі українців, помер 241 особа. Видужалих утричі менше, ніж хворих.

 

Також повідомлялося, що повністю щеплені від COVID вже 6 млн українців. За день вакцинували проти коронавірусу майже 128 тисяч осіб, з них завершили імунізацію понад 66 тисяч.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*