Нафтогаз різко підвищив ціну на газ

Газ подорожчає тільки для користувачів тарифу Місячний

Компанія підвищила тариф Місячний майже до 12 тисяч гривень за тисячу кубометрів, тоді як річний становить менш як 8 тисяч.

 

Нафтогаз підвищила ціну на газ у червні до 11,94 грн за куб. м, тоді як річний фіксований тариф становить 7,96 грн за куб. м. Про це повідомляє прес-служба компанії.

 

«Місячна ціна є індикативною і підтверджує ефективність річного тарифного плану Фіксований, мета якого — захистити клієнтів від цінових коливань на ринку. Так, ціна газу в тарифному плані Місячний у червні становить 11,94 грн за куб. м, в той час як клієнти ГК Нафтогаз України в рамках річного тарифного плану Фіксований мають одну з найбільш вигідних цін на газ — 7,96 грн за куб. м.», — говориться в повідомленні.

 

У компанії відзначили, що підключення до тарифного плану Місячний відбувається тільки за бажанням клієнта. А в цілому всі клієнти обслуговуються в річному тарифному плані.

 

Раніше в Нафтогазі заявили, що з червня і протягом 13 місяців ціна на газ для виробників теплової енергії становитиме 7,42 грн за один кубометр (з ПДВ, без тарифу на послуги транспортування).

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*