Назвали ціни на газ для населення в жовтні

Фото: hvylya.net Річні тарифи на жовтень залишилися без змін

Річні ціни в жовтні залишаться без змін. Вони залишаються набагато вигіднішими, ніж місячні тарифні плани.

 

Постачальники газу опублікували ціни на газ для населення в жовтні — річні ціни не зміняться. Про це в понеділок, 27 вересня, повідомляє ГазПравда.

 

Відзначається, що річні базові ціни на газ п’ятий місяць поспіль залишаються стабільними і значно вигіднішими, ніж місячні тарифні плани.

 

«Як і раніше, в залежності від компанії, річна, фіксована ціна «блакитного палива» у вересні буде коливатися від 7,80 до 13,50 грн за кубометр», — ідеться в повідомленні.

 

Зокрема, найнижчі ціни запропонували Агросинтез Трейдинг (7,80 грн за кубометр), Евод Трейд КП Луцькводоканал (7,88 грн за кубометр), Черкасигаз Збут і Уманьгаз Збут (7,89 грн за кубометр), а також Нафтогаз України (7,96 грн за кубометр).

 

Водночас найвищі цінники на газ — 13,5 грн за куб — встановили Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, Житомирська обласна енергопостачальна компанія та Херсонська обласна енергопостачальна компанія.

 

У середньому більшість компаній встановили ціни до 9 грн за кубометр.

 

Річна базова ціна діє із травня 2021 по квітень 2022 року.

 

Постачальники можуть змінювати тільки в бік зниження. На фіксовані ціни споживачів перевели автоматично, але, за бажанням, користувачі можуть вибрати й інші тарифні плани: місячні чи сезонні.

 

Нагадаємо, на початку вересня імпортний газ для України подорожчав на 20%.

 

Вітренко: Добуваємо газ дорожче, ніж продаємо

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*