Оператор ПП-2 показав завершення будівництва

Фото: nord-stream2.com Протилежні ділянки труб Північного потоку-2 з’єднали

У Росії сьогодні оголосили про закінчення будівництва газопроводу. У Балтійському морі з’єднали ділянки труб з Німеччини і Данії.

 

Оператор газопроводу Північний потік-2 — компанія Nord Stream 2 AG — у п’ятницю, 10 вересня, опублікував відео, на якому показав схему завершення його будівництва.

 

На відео показано, як ділянки труби, яка йде з вод Німеччини і Данії, підняли на поверхню Балтійського моря, а потім зварили.

 

«Сьогодні секції другої нитки Північного потоку-2, що йдуть від берега Німеччини і з вод Данії, було з’єднано між собою за допомогою надводного стикування. Кінці секцій, що тягнулися із протилежних сторін, трубоукладальна баржа Фортуна підняла із дна над поверхнею моря, обрізала до потрібної довжини і з’єднала. Зварення шва відбулося на надводній платформі, яку було закріплено із зовнішньої сторони борту судна, потім суцільну, завершену нитку газопроводу занурили на морське дно», — йдеться в повідомленні.

 

У компанії розраховують на запуск газопроводу до кінця цього року.

 

«Далі буде проведено пусконалагоджувальні роботи, щоб ввести газопровід в експлуатацію до завершення цього року», — відзначили в компанії.

 

Відзначимо, в Офісі президента України пообіцяли, що й надалі боротимуться проти ПП-2, навіть якщо він почне працювати.

 

Протилежні ділянки труб Північного потоку-2 з’єднали

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*