Пивовари Heineken влаштували страйк вперше за 28 років

Фото: NOS Протестувальники знову припинять свою роботу наступного понеділка

Протестувальники хочуть більшої заробітної плати для 1250 осіб у трьох бізнес-підрозділах Heineken.

 

У Нідерландах працівники пивоварної компанії Heineken розпочали перший з 1994 року страйк, вимагаючи кращого колективного договору. Про це повідомляє NOS у п’ятницю, 14 січня.

 

«Співробітники Heineken страйкують на пивоварнях у Зотервоуді та Ден Бош. Це вперше з 1994 року страйкує персонал компанії. Вони припинили роботу на 24 години», – йдеться у повідомленні.

 

 

Співробітники постачальника безалкогольних напоїв Vrumona, який входить до групи Heineken, також оголосили страйк.

 

Наголошується, що протестувальники хочуть більшої заробітної плати для 1250 осіб у трьох бізнес-підрозділах. З минулого літа обговорюється питання про заробітну плату та умови працевлаштування за трьома різними колективними договорами. У вівторок переговори з цього питання було припинено.

 

Heineken погоджується підвищити заробітну плату на 1,5% цього року і 2% наступного року. У компанії стверджують, що пандемія сильно вдарила у бізнес. Через карантинні обмеження її обороти різко впали.

 

До коронакризи було погоджено підвищення заробітної плати на 7,5% протягом двох років, але цей колективний договір зараз закінчується.

 

Протестувальники вже повідомили, що знову припинять свою роботу наступного понеділка о 15:00.

 

Нагадаємо, у грудні Нідерланди оголосили загальний локдаун. Було закрито кафе, ресторани та всі магазини, які не продають товари першої необхідності. Усі навчальні заклади також закриті. Громадяни можуть збиратися на вулиці та у приміщеннях не більше ніж по дві особи.

 

Напередодні повідомлялося, що у кількох містах Нідерландів відбулися мирні демонстрації проти COVID-обмежень.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*