Суд ЄС схвалив накладення €2,4 млрд штрафу на Google

Суд ЄС підтримав рішення ЄК оштрафувати Google на €2,4 млрд

Компанія зловживала домінантним становищем на ринку пошукових систем ЄС, ухвалила Єврокомісія та наклала штраф.

 

Компанія Google оштрафована у ЄС на рекордні €2,4 млрд за порушення антимонопольних правил. Рішення Єврокомісії підтримав Європейський суд юстиції у Люксембурзі, повідомила прес-служба суду в середу, 10 листопада.

 

«Суд загальної юрисдикції відхиляє позов Google проти Єврокомісії, яка встановила зловживання компанією своїм домінантним становищем на користь власної служби покупок та наклала штраф у розмірі €2,42 млрд», — йдеться у повідомленні.

 

Зазначимо, що наприкінці червня 2017 року ЄК оштрафувала Google на €2,42 млрд за зловживання домінантним становищем на ринку пошукових систем ЄС. Зокрема результати пошуку товарів через Google спотворювалися на користь власного сервісу компанії Google Shopping. При цьому, щоб підвищити кількість клієнтів цього сервісу, рейтинги проектів, що конкурують, занижувалися.

 

Нагадаємо, що раніше Південна Корея оштрафувала Google майже на $180 млн. Південнокорейський регулятор зобов’язав Google усунути недоліки, зокрема внести виправлення в угоду з виробниками смартфонів.

 

Цифровий податок. Революційна угода 136 країн

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*