У 2021 році у світі значно зросла кількість компаній-єдинорогів

Фото: pixabay.com Число компаній-єдинорогів у світі зросло на 80% у 2021 році

У світі вже більше тисячі стартапів з оцінкою вартості вище за $1 млрд і тих, що не торгуються на біржі.

 

Кількість так званих компній-єдинорогів — стартапів з оцінкою вартості вище за $1 млрд і тих, що не торгуються на біржі, — збільшилася у світі на 80% у 2021 році і тепер становить 1058. Про це свідчать дані Дослідницького інституту Хужунь у вівторок, 28 грудня.

 

Зараз на першому місці за їх кількістю йдуть США – 487 компаній. Далі слідує Китай, де налічується 301 компанія-єдиноріг — за рік їх кількість зросла на 74. На третьому рядку тепер перебуває Індія з 54 стартапами, що змістила на четверте місце Велику Британію.

 

Своєю чергою, китайський технологічний гігант Bytedance, «материнська» компанія відеоплатформи TikTok та її китайської версії Douyin, є найбільшим «єдинорогом» у світі, оскільки його вартість цього року зросла до 2,3 трлн юанів (близько $350 млрд).

 

Нагадаємо, що раніше президент Володимир Зеленський у США зустрівся з українцями — засновниками стартапів. У багатьох напрямках запровадження цифрових технологій Україна випереджає інші країни, заявив на зустрічі Зеленський.

 

Також повідомлялося, що в Україні за три роки профінансовано близько двох тисяч стартапів. Серед переможців грантової програми УФС – стартапи з індустрії агротехнологій, AI (штучного інтелекту) та охорони здоров’я.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*