У Microsoft назвали дату «смерті» Windows 10

Стала відома дата «смерті» Windows 10

Компанія готується припинити підтримку операційної системи, яку запустили в 2015 році.

 

Корпорація Microsoft припинить підтримку операційної системи Windows 10 14 жовтня 2025 року. Про це повідомляє прес-служба компанії у вівторок, 15 червня.

 

Портал Thurrot пише, що це означає дату «смерті» Windows 10. Видання додає, що нове покоління операційної системи, яке Microsoft представить наступного тижня, не буде називатися Windows 10, поринаймні, це очікувано з точки зору маркетингу або брендингу. Нова ОС буде називатися Windows 11, Windows Sun Valley або якимось іншим ім’ям, не пов’язаним з «десяткою».

 

Це перший випадок, коли Microsoft оприлюднила дату закінчення підтримки чинної операційки до випуску нової версії. У той же час зазначений термін відповідає десятирічному циклу оновлень ОС від Microsoft — підтримка «десятки» почалася 29 липня 2015 року.

 

Нагадаємо, що раніше Microsoft представила платформу віртуальної реальності. Платформа дозволить користувачам створювати віртуальні аватари, а згодом — використовувати фотореалістичні голограми.

 

Також повідомлялося, що Microsoft створить цифрових клонів померлих людей. Компанія запатентувала технологію зі створення чат-ботів із впровадженням біологічного портрета людини. Людина, якої вже немає в живих, зможе надсилати свої фото.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*