Укргазвидобування почало рік вищим газовидобутком

Фото: Укргаздобыча За січень Укргазвидобування видобуло майже 1,2 млрд кубометрів газу

За перший місяць поточного року компанія видобула на пару відсотків газу більше, ніж рік тому.

 

Укргазвидобування у січні 2022 року збільшило видобуток газу на 1,8% або на 21 млн куб. м, до 1,19 млрд. куб. м, порівняно із січнем попереднього року, повідомляє прес-служба компанії.

 

 

При цьому обсяг газу, переданого для потреб українських споживачів (товарного газу без урахування витрат на власні виробничі потреби) становить 1,12 млрд куб. м, що на 2%, або 23 млн куб. м більше, ніж у січні 2021 року.

 

Зазначається, що зростанню видобутку сприяли: 4 пробурені та введені в експлуатацію нові свердловини, 11 капітальних ремонтів свердловин, 58 колтюбінгових операцій, 14 операцій із гідророзриву пласта, 283 геофізичні дослідження та інші роботи у свердловинах.

 

Також з початку року Укргазвидобування ввело в експлуатацію газопровід Комишня — Яблунівка, завдовжки 26 км, діаметром 219 мм, та 3 нових малогабаритних дожимних компресорних станцій (МДКС).

 

Нагадаємо, за підсумками минулого року Укргазвидобування скоротило видобуток газу на 3,97% — до 13,67 млрд кубометрів. Падіння видобутку газу триває три роки поспіль.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*