Укргазвидобування скоротило прибуток майже в чотири рази

Фото: ugv.com.ua Операційний прибуток склав 7,3 млрд грн

У 2020 році чистий прибуток компанії склав 3,18 млрд грн. У Укргазвидобуванні пріоритетом для інвестицій в цьому році залишиться мінімізація падіння видобутку на «старих» родовищах.

 

У 2020 році державна газовидобувна компанія Укргазвидобування скоротила чистий прибуток в 3,8 раза, або на 14,1 млрд гривень до 4,95 млрд гривень у порівнянні з 2019 роком, повідомляється на сайті компанії.

 

«Хоча в минулому році через ситуацію на ринку газу, економічну кризу і пандемію наші капітальні вкладення знизилися майже в півтора раза — до 16,6 млрд грн, ми змогли виконати планові показники з видобутку газу, практично утримавши їх на рівні попереднього року» , — заявила гендиректор Укргазвидобування Олена Кобець.

 

Укргазвидобування в умовах пандемії і економічного спаду завершила минулий рік з чистим прибутком 4,95 млрд гривень, операційний прибуток склав 7,3 млрд гривень.

 

У компанії додали, що в поточному році продовжать інвестування в стабілізацію видобутку газу на «старих» родовищах, які вже виснажені на 70-80%. При цьому в Укргазвидобуванні будуть одночасно вивчати і освоювати нові газові ділянки.

 

Додамо, що всіма акціями Укргазвидобування володіє НАК Нафтогаз України.

 

Нагадаємо, Укргазвидобування отримало нове родовище. Компанія виграла аукціон на користування надрами Юліївського газоконденсатного родовища в Харківській області.

 

Також повідомлялося, що топ-менеджери Укргазвидобування на Полтавщині привласнили тонни пального.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*