Укрпошта посіла друге місце у світі за якістю експрес-доставки

Фото: Укрпочта Укрпошта піднялася на друге місце у світі за якістю міжнародної експрес-доставки

Менше ніж за два роки компанія піднялася зі 181 місця на друге місце у міжнародному рейтингу.

У міжнародному щоквартальному рейтингу поштових операторів PricewaterhouseCoopers (PwC) Укрпошта опинилася на другому місці за якістю міжнародної експрес-доставки. Про це у вівторок, 7 грудня, повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

«Згідно з міжнародним рейтингом PwC за якістю експрес-доставки міжнародних відправлень EMS Укрпошта зайняла… друге місце у світі. Так, так — у світі» — повідомив Смілянський.

Він нагадав, що за допомогою міністерства інфраструктури Укрпошта отримала право на доставку EMS (Express Mail Service) у квітні 2020 року, коли Україна була на 181 місці у рейтингу PwC.

«Менш ніж за два роки ми піднялися зі 181 місця на друге. І це круто… Наступна мета — номер один у світі» — написав Смілянський.

Він розповів, що Укрпошта піднялася на таку високу позицію в рейтингу ще до оновлення ІТ-платформ компанії та будівництва нових сортувальних центрів.

Послуга EMS надавалася Укрпоштою до 1999 року, після чого функцію було покладено на Держпідприємство спеціального зв’язку. У листопаді 2019 року Мінінфраструктури видало наказ про визначення Укрпошти поштовим оператором, який надаватиме послугу EMS в Україні.

PwC веде світовий рейтинг якості надання послуги доставки EMS та оцінює відповідність виконання призначеними операторами стандартів EMS. Щорічно PwC здійснює вимірювання якості роботи, зокрема, експорту, транспорту та ефективності доставки, а також якості системи стеження та кооперації з митницею, обслуговування клієнтів, якості інформації про послугу EMS.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта має намір придбати Альпарі банк за 260 мільйонів гривень.

Нагадаємо, минулий рік Укрпошта завершила із чистим прибутком у розмірі 184,5 млн гривень.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*